V roku 1997 som skončil štúdium psychológie, krátko pobudol na psychiatrii vo Veľkom Záluží (bol to pracovný, nie liečebný pobyt) a potom som išiel na vojnu. Po jej skončení som sa už do bieleho plášťa nevrátil, ale lákal ma bežný život. Ten som zažil v Orange, v T-Mobile a posledných 5 rokov korporátneho života v Tatrabanke. Od roku 2007 som na voľnej nohe. Živí ma psychológia a kreativita.

Pomáham majiteľom firiem a manažérom riešiť ťažkosti na ich ceste k úspechu. Za 13 rokov som mal možnosť pracovať s kopou zaujímavých ľudí a firiem.
(Eset, VUB, Generali, ČSOB, Lidl, Slovanet, Aliter, ASO Vending, Cetelem, Arval, Cofifis, Deloitte, First Data, Accenture, FCC, Cargo-partner, Atos, Ditec a kopa ďaľších).

Môj hlavný kreatívny koníček a zároveň podnikanie je vytváranie room escape games. Vytvoril som ich s mojimi parťákmi už dokopy 13 v Prahe, Brne, Bratislave, New Yorku, Mallorke. Okrem toho som vytvoril mobilnú room escape hru pre väčšie skupiny, ktorú v Českej republike a na Slovensku už hrali tisíce ľudí na firemných eventoch a teambuildingoch.

Veľmi rád pracujem s pármi. Stále ma fascinuje vidieť, ako veľmi sú manželstvá podobné firmám. Keď sa prestanete snažiť, začnete stagnovať a pomerne rýchlo krachovať. Môj štýl práce s pármi je kreatívno-pragmatický. Skúmame spolu nielen emócie, ale najmä hľadáme, čo je možné robiť inak, aby ste mali zaujímavejší, hodnotnejší vzťah a život celkovo.

Popri tom som postavil dom, viac-menej úspešne vychoval dvoch synov (14 a 19) a už 21 rokov budujem manželstvo s bývalou spolužiačkou luciaciernavova.sk 🙂

Nájdete ma tu: robert.ciernava@gmail.com +421 905 888 998 

Robo Čierňava